Maron vytváří příjemné klima doma i venku

Inzertní článek

Venkovní posezení je prostě skvělé, všichni ho milujeme. Přísun čerstvého vzduchu a souznění s přírodou nám dodává energii a výrazně posiluje i naši psychiku. Lidé si proto na svých zahradách, terasách, ale i balkónech zařizují oázy klidu a zeleně, kde je jim dobře.

Důležité je také vytvořit příjemné tepelné klima. Krásná zahrada je úžasná věc, ale pokud se nemáme kde schovat před letním žhnoucím sluncem, nemůžeme si venkovního prostředí užívat naplno.

MARON - pergola

Společnost Maron CZ nabízí bioklimatické pergoly s naklápěcími, ale i shrnovacími lamelami. Pergola může být umístěna u stěny i volně v prostoru. Pohyblivou střechu si můžete přizpůsobit přesně tak, jak potřebujete, naklopit nebo shrnout lamely, podle typu pergoly. Variantou jsou i pergoly s odolnou textilní shrnovací střechou.

Hliníková konstrukce a lamely jsou odolné vůči větru i dešti, takže pergolu můžete využívat nejen v parném létě. Doplnit se dají o boční screenové rolety, osvětlení, vytápění, ale i důmyslné zvlhčovače vzduchu. Hitem poslední doby se stává posuvné zasklení, životní prostor si můžete vylepšit i tímto způsobem. Inovativní systém bezrámových posuvných skel nabízí plné zakrytí. Podle počasí a potřeby si můžete pergolu nebo terasu snadno otevřít, nebo naopak uzavřít a pomocí topného tělesa si vytvořit své osobní mikroklima.

MARON - markýza

Pokud se vám pergola zdá příliš robustní, nebo se vám prostě nehodí do vašeho prostoru, je tady varianta ochrany před sluncem kvalitní markýzou. Firma Maron má v nabídce markýzy od malých rozměrů, které se hodí například na menší balkón, až po opravdu velké s masivními výsuvnými rameny, které dokáží zastínit skutečně velký prostor.

Venkovní prostředí, přirozené denní světlo a čerstvý vzduch vám dodá životní spokojenost a zkvalitní váš život. Pod střechou pergoly nebo markýzy si tento čas venku, který máme všichni tak rádi, ještě výrazně prodloužíte.

MARON - venkovní žaluzie

 Ale nejen venkovní prostor potřebuje stínění. Velká okna jsou krásná a moderní a do interiéru nám jde spousta světla. To je skvělé, jenže v létě se nám interiéry přehřívají, proto je nutné je efektivně stínit. Nabídnout vám můžeme oblíbené venkovní žaluzie, předokenní hliníkové rolety, nebo screenové rolety.

Napište nám na info@maron.cz nebo z kontaktního formuláře na našich stránkách www.maron.cz

Odebírejte náš newsletter

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami zpracování osobních údajů