Soutěž „Realizace roku ve stínicí technice“ – HLASOVÁNÍ

Jako každý rok, i v roce 2023 probíhala soutěž realizací stínicí techniky, kterou vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST). Loňský ročník byl již 8. v pořadí a opět se v něm utkaly stavby, v nichž hlavní roli hraje stínicí technika a díky kterým tak ukazujeme architektonicky či technologicky zajímavá řešení stínění.

Příjem přihlášek soutěžních staveb byl ukončen 30. listopadu 2023. Do soutěže se tentokrát zapojilo deset realizací, všechny z České republiky (což ale není podmínkou). Velmi potěšující je, že sortiment soutěžních stínicích prvků byl velmi různorodý – od vnitřního stínění, jako jsou například římské rolety, vnitřní látkové rolety či plisé, přes venkovní žaluzie a screenové rolety, až po velkoplošné markýzy či v posledních letech velmi populární pergoly. Tentokrát sortiment doplnily i méně časté, ale architektonicky výrazné slunolamy.

přehled soutěžních realizací 2023

V tuto chvíli bychom vás rádi pozvali k hlasování o nejzajímavější realizaci stínicí techniky v této soutěži. Můžete vyjádřit svůj názor na to, která realizace je podle vás nejzajímavější, nejvíce inovativní, nestandardní či obtížná. Soutěžní stavby si můžete prohlédnout na webu Svazu podnikatelů ve stínicí technice ve fotogalerii, kde pro ně můžete následně i hlasovat.

Hlasování probíhá do 31. ledna 2024.

Těšíme se na vaše hlasy a brzy vám zde přineseme také výsledky soutěže.

Odebírejte náš newsletter

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami zpracování osobních údajů