Konference o stínicí technice

Již tradičně pořádá Svaz podnikatelů ve stínicí technice konferenci o stínicí technice, tentokrát pod názvem STÍNICÍ TECHNIKA A JEJÍ VLIV NA LIDSKÉ ZDRAVÍ. Odbornou záštitu konferenci poskytli Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB) a Státní fond životního prostředí (SFŽP), odborným garantem je Ing. Daniel Adamovský, Ph.D. z ČVUT UCEEB a Fakulty stavební.

Konference se letos zaměří především na přínosy stínicí techniky na lidské zdraví. V průběhu konference bude řeč nejen o světelné a zrakové pohodě v budovách, o přínosu stínění pro zdravý spánek nebo pro vytvoření komfortní zóny uživatelů budov, ale také např. o čerstvých novinkách v programu Nová zelená úsporám, které budou platné od září 2023.

Chybět nebudou ani výsledky soutěže realizací stínicí techniky z roku 2022 – představí se tři vítězné realizace, a také inspirativní prezentace architektů a projektantů ve formátu PECHA KUCHA.

Letošním ročníkem tak pokračujeme v cyklu úzce specializovaných konferencí, určených zejména odborné veřejnosti z oboru stínicí techniky a projektování staveb. Věříme, že i tentokrát bude zdrojem cenných informací a inspirací pro plnohodnotnější využívání stínicích prvků, a to zejména dnes, kdy stále častější a delší vlny veder negativně ovlivňují lidské zdraví.

Podrobný program konference včetně přednášejících naleznete na webu SPST, kde se také můžete přihlásit: STÍNICÍ TECHNIKA A JEJÍ VLIV NA LIDSKÉ ZDRAVÍ (spst-stineni.cz).

Pro vstup na výstaviště (a tím i na konferenci) si můžete stáhnout bezplatnou vstupenku zde: FOR ARCH
Vstup na konferenci je bezplatný.

Pokud se oborem stínicí techniky živíte nebo pokud se Vám stínicí technika prostě líbí a chcete se dozvědět více o jejích přínosech a o novinkách v tomto oboru, rádi se s Vámi setkáme 21. září 2023 na veletrhu FOR ARCH, v areálu PVA EXPO Praha – Letňany.

Odebírejte náš newsletter

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami zpracování osobních údajů